У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID
![У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID](/media/k2/items/cache/9fef536654e8aea2167e40355b16fc1e_L.jpg)
12 листопада у Житомирі волонтери передали в міську лікарню №2 імені Павлусенка у відділення хворих на коронавірус 52 подушки, які власноруч виготовили житомиряни.
Про це Суспільному розповіла співорганізаторка волонтерського проєкту "Бабусин батальйон" Таїсія Войцеховська. За її словами, протягом дня волонтери шиють від 15 до 18 подушок:
"Ми шиємо подушечки розміром 50 на 50 сантиметрів. Нам принесли тканину, а синтепон у нас був, робочі руки у нас є, машинки теж є. І ось за тиждень часу, а правильніше за 3 дні ми пошили 50 подушок. Тканина на такі подушки різна – головне, щоб вона щільна була".
![У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/f669ee1d0447e362.jpg)
"Існує потреба в подушках і постелі, то ми згуртувалися і почали виготовляти. Ми будемо продовжувати, бо подушок треба 200-300 штук".
![У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/8850aaf56952ef9a.jpg)
Співорганізаторка проекту Олеся Морозова розповіла Суспільному, що на кожного хворого має бути передбачено 6-7 комплектів білизни, тому люди цінують таку допомогу і ставляться до неї позитивно.
![У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID У Житомирі волонтери передали в лікарню 52 подушки для хворих на COVID](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/9837cfa2fcd82e96.jpg)
"Нова постіль, нова подушка – це завжди приємно. Враховуючи те, що ми дуже часто обробляємо дану білизну, то вона дуже швидко псується і потребує заміни".
Автор: Володимир Шолдрук
Камера: Олександр Данилюк