На Житомирщині невідомі систематично влаштовують танці на могилах. ВІДЕО
![На Житомирщині невідомі систематично влаштовують танці на могилах. ВІДЕО](/media/k2/items/cache/9420e156fedc549b7c29363727d5c92b_L.jpg)
На Житомирщині невідомі систематично влаштовують танці на могилах. Лише за місяць вони буквально ногами 5 разів трощили пам'ять про загиблих. Виривали хрести і навіть розбили гранітні плити.
Загалом знищили майже 30 надгробків і досі спокійно розгулюють на волі. І тому селяни вирішили самостійно відловити учасників цього шабашу. Чи вдалося?
Подробиці у сюжеті "Свідок".
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии