У школах Житомирського району встановлять вікна на понад 450 тисяч
![У школах Житомирського району встановлять вікна на понад 450 тисяч](/media/k2/items/cache/fcb2babe3ae03cf16afb112c78f812b1_L.jpg)
Житомирська районна державна адміністрація придбає металопластикові вікна для шкіл району на 457 тис. 600 грн. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro», - передає vgolos.zt.ua.
Придбати та встановити планують 56 вікон у 9 школах району. Тендер оголосили 29 жовтня, закупівлю мали проводити по 9 лотах. Однак по 6 лотах на аукціон зголосилися менше двох учасників. У решті ж торгів змагалися між собою двоє учасників: ФОП Олег Піонтківський та ПП «СЛМ-Пласт». У всіх 3 аукціонах перемогло згадане приватне підприємство.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии