Житомирянам показали, як триває реконструкція споруд каналізацій у місті
![Житомирянам показали, як триває реконструкція споруд каналізацій у місті](/media/k2/items/cache/90b2c35d5db7fa5dbab6bdd0811e4aa2_L.jpg)
«Наразі на будівництві задіяно 73 працівники, працює 9 одиниць техніки. Менше ніж за рік від початку зведення станції вдалося повністю завершити роботи з будівництва гравітаційного мулоущільнювача, який уже пройшов випробування на герметичність», - повідомляють в КП «Житомирводоканал».
В активній фазі зведення серця очисних споруд каналізації — аеротенків, виконано бетонування стін і мулового приямку вторинного відстійника. Наразі працівники проводять роботи із вичистки арматурних стержнів від бетонного молочка та іржі, готуються до армування плити.
На 90% виконані бетонні роботи на господарській будівлі для повітродувок, на 60% — кладка. Цегляна кладка будівлі решіток завершена на 100%, закінчено монтаж покрівлі та проведено штукатурні роботи.
Тривають роботи з утеплення адмінбудівлі та приміщення лабораторії.
Нові очисні споруди каналізації планують ввести в експлуатації у 2022 році.
Пресслужба міської ради