У Хорошівському районі оштрафовано четверо депутатів за несвоєчасне подання декларації без поважних причин

У Хорошівському районі оштрафовано четверо депутатів за несвоєчасне подання декларації без поважних причин

  Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративних протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені депутатами Іршанської селищної ради Хорошівського району.

   Установлено, що четверо депутатів, які працюють відповідно, на посадах заступника директора одного з місцевих підприємств, в.о. старости одного з округів селищної ради, директора автозаправної станції та завідувачки одного з клубів порушили вимоги ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» (подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування).

  Зокрема, подали несвоєчасно, без поважних причин декларації осіб,  уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік. 

  Постановами Володарсько-Волинського районного суду усіх четверо депутатів  визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП. Щодо кожного застосовано штраф у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

 Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework