Травмпункти – переповнені: Житомир в льодовому полоні
![Травмпункти – переповнені: Житомир в льодовому полоні](/media/k2/items/cache/9c5d898864529249f7ad599f4cb080db_L.jpg)
Потерпілі від ожеледиці містяни із забиттями та переломами, як могли, добиралися до лікарні.
На дорогах області через ожеледицю сталися десятки аварій. Дорожні служби працювали без зупину.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Зокрема, у самому Житомирі на вулиці вигнали трактори і спецтехніку, яка чистила і посипала дороги.
"Зранку просипали шляхопроводи, спуски і схили по місту. Вже працює дорожня техніка на підсипці вулиць. Тому готові до викликів погодних, бачимо переміну температури 0,+/- 1", - повідомив начальник управління транспорту Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.
В місті переповнені травмпункти. Потерпілі від ожеледиці містяни із забиттями та переломами, як могли, добиралися до лікарні - кого привозили власним транспортом, кого швидкою. Людям доводилося стояти в чергах, аби дочекатись огляду лікаря-травматолога.