Міжнародна технічна допомога. Житомирський прикордонний загін отримав інженерну техніку
![Міжнародна технічна допомога. Житомирський прикордонний загін отримав інженерну техніку](/media/k2/items/cache/7425cba562006cfabc52f9a1a2b4e2f5_L.jpg)
Інженерне облаштування державного кордону та прилеглої до нього місцевості є одним із головних складових його надійної охорони.
Адже саме інженерна складова допомагає охоронцям кордону фіксувати протиправні діяння, попереджати підготовку до них, а також значно ускладнює злочинним елементам здійснення протизаконних дій на кордоні. Безперечно, забезпечити стале інженерне облаштування держрубежу неможливе без використання відповідної техніки.
Державна прикордонна служба України розвиває міжнародну співпрацю, в рамках якої прикордонники Житомирського загону отримали допомогу від товариства «Excelor Holding Group (LLC)». Допомога була надана відповідно до реалізації спільного з Європейським Союзом проекту міжнародної технічної допомоги «Надання обладнання для забезпечення безпеки та демаркації державного кордону між Білоруссю та Україною; спеціалізовані транспортні засоби та обладнання для робіт з демаркації кордону».
Прикордонники отримали трактор Landini 5-120 та подрібнювач гілок Rinieri TRK 200 загальною вартістю понад 50 тис. євро.
Зауважимо, що надана технічна допомога буде використовуватись для проведення демаркаційних робіт та інженерного облаштування українсько-білоруської ділянки кордону.