Що буде із врятованим козуленням: Знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру. ВІДЕО
![Що буде із врятованим козуленням: Знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру. ВІДЕО](/media/k2/items/cache/b2be64923803a9040f819feecbf4708e_L.jpg)
3 січня в районі залізничного вокзалу Житомира перехожі врятували дитинча козулі – тварина була голодна та знесилена і пішла за людьми всередину торгового центру. Нині козуленя знаходиться на перетримці – його хочуть передати до зоопарку, бо в дикій природі воно не виживе.
Молоду козулю в районі залізничного вокзалу знайшла житомирянка Ірина Анікеєва. Суспільному жінка розповіла, що сталося це 3 січня близько 8 години ранку, коли вона йшла на роботу.
![У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/3b2143d3868f7ee4.jpg)
"Я перейшла залізничні колії, вийшла на дорогу і побачила, що з-за складених рельсів і шпал вигулькнула якась тваринка, попрямувавши мені назустріч, – каже Ірина. – Ми пересіклися з нею на дорозі. Я запитала: "Що ти тут робиш, маля?", поговорила з нею і рушила далі. Оглядаюся, а вона йде за мною. Іде і жалібні такі звуки видає, наче просить забрати її з собою. Так ми разом з нею помалесеньку прийшли сюди, до "Епіцентру". Спочатку підійшли на парковку, а потім – і до службового входу, прямо у приміщення. Вона в нас там трохи походила, і для всіх це було велике диво".
![У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/a8add866ece4861e.jpg)
Працівники закладу почали шукати по телефону зоозахисників, втім, у неділю, вихідний день, ніхто з тих, кому телефонували, не підняв слухавку.
![У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/9eb82cf86a6ba15a.jpg)
Тоді керівник служби безпеки зв'язався з Юрієм Нетребенком з Мамрина Коростишівського району – головою мисливсько-рибальського спортклубу, котрий забрав тварину до себе у вольєр.
"Я є головою мисливсько-рибальського спортивного клубу "Смолівський" з 2003 року, тобто, вже 17 років, – розповідає Юрій. – І ось учора вранці (3 січня – ред.) мені телефонує товариш і каже: "У нас козуля. В "Епіцентрі". Я подумав, що він жартує. Але він скидає фото і запитує: "Юра, що з нею робити?" Я вирішив все ж таки її забрати – хай якийсь період вона у мене побуде, а там, можливо, хтось знайдеться. Може, ми її до зоопарку відправимо. Вона молода – народилася десь у травні місяці. Я думаю, що вона перебувала десь в обійсті, де за нею доглядали, бо вона дуже ручна. Тобто, вона не з природи, а з якогось домашнього затишку. Вона не лякається ні хати, ні машин, ні людей. Нічого не боїться. Я її назвав Мася. Коли привіз її додому, то поставив їй кукурудзу з вівсом – такою сумішшю ми годуємо звірів у лісі – і вона одразу ж почала їсти".
![У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру У Житомирі перехожі врятували козуленя – знесилена тварина пішла за людьми до торгового центру](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/c1f894b19af9406c.jpg)
Юрій Нетребенко каже, що молоду козулю за першої нагоди передасть до котрогось із контактних зоопарків – в дику природу її відпускати вже не можна, бо ручна тварина там пропаде.
Авторка: Антоніна Тугас
Камера: Олександр Данилюк