​На Київському шосе у Житомирі зріжуть 5 дерев, щоб поставити прозорий паркан навколо храму УПЦ МП

​На Київському шосе у Житомирі зріжуть 5 дерев, щоб поставити прозорий паркан навколо храму УПЦ МП

  Члени виконавчого комітету Житомирської міської ради на засіданні 20 січня надали дозвіл парафії Святої Рівноапостольної Ольги Української Православної церкви (УПЦ МП) на видалення 5 дерев, на місці яких збудують прозорий паркан.

  Паркан передбачений проєктом благоустрою території навколо храму. За зелені насадження заплатять 12 тисяч гривень, - інформує zhitomir.info. 

  «Звернулася парафія святої Рівноапостольної Ольги Української Православної церкви з клопотанням і надали рішення виконавчого комітету про надання дозволу на проведення благоустрою. Для того, щоб встановити паркан, по межі 5 дерев попадають в зону видалення. Акт складено, нарахована відновна вартість, яка складає 12 тисяч 406 гривень. Вік дерев за 60 років», – зазначила Тетяна Степаницька, заступниця начальника КП «Інспекція з благоустрою. Житомира».

 

  Тетяна Степаницька зауважила, що по проєкту благоустрою ці дерева не матимуть «естетичного вигляду» і надалі передбачено озеленення території.

  «Є проєкт, вони згідно з проєкту встановлюють по межі огорожу, яка буде прозора, так як це обумовлювалось на виконавчому комітеті. Справа в тому, якщо буде такий гарний благоустрій, який передбачений цією схемою, то ви знаєте, тоді ці дерева не будуть мати того естетичного вигляду і з цим благоустроєм не пов’язуються. Відповідно, якщо буде потім здійснюватись благоустрій, то передбачено там і озеленення, і таке інше, тим паче, що ми не просто дозволяємо видалити, але ще й вони сплачують немалу відновну вартість», – сказала Тетяна Степаницька.

  За рішення дозволити видалення зелених насаджень проголосували всі члени виконавчого комітету.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework