Влада Коростеня за понад 400 тис. грн продала депутату приміщення, де знаходилось "товариство осіб з інвалідністю"

Влада Коростеня за понад 400 тис. грн продала депутату приміщення, де знаходилось "товариство осіб з інвалідністю"

  Депутат міської ради Володимир Стужук став щасливим власником нежитлового приміщення в місті Коростень по вулиці Музейній, 11.

   Донедавна за цією адресою знаходилась громадська організація «Коростенське міське товариство осіб з інвалідністю», -інформує korosten.today

  У жовтні 2020 року влада Коростеня вирішила виставити вищезазначений об’єкт, площа якого становить 100,6 кв.м на продаж. Аукціон відбувся 11 грудня минулого року.

  Стартова ціна об’єкту становила 251 тис. 660 грн.

  Нежитлове приміщення, практично в центрі міста, мали намір придбати: Волківський Іван Іванович з ціновою пропозицією у 310 тис. грн та Антонюк Олексій Юрійович із запропонованою ціною у 470 тис. грн. Зазначимо, що пропозиції цих двох учасників аукціону не розглядалися.

  Також ФОП Яковенко Сергій Борисович запропонував за приміщення по вулиці Музейній, 11 – 471 тис. грн, але рішення було скасовано. ФОП Стужук Володимир Миколайович, який є депутатом Коростенської міської ради від політсили «Наш край» із запропонованою сумою у 472 тис. грн підписав договір на придбання нежитлового приміщення.

  Нагадаємо, у своїй декларації за 2019 рік Володимир Стужук вказав дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у сумі 1 млн 452 тис. 925 грн, заробітну  плату  в «Тріада С» - 56 тис. 896 грн, пенсію – 24 тис. грн.

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework