Депутат Житомирської міськради хоче на 61% «поліпшити» орендоване приміщення, яке потім простіше приватизувати
![Депутат Житомирської міськради хоче на 61% «поліпшити» орендоване приміщення, яке потім простіше приватизувати](/media/k2/items/cache/3015fc724e71430b702b25813c6b978a_L.jpg)
Міська рада збирається надати згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень Житомирської міської територіальної громади.
Відповідний проєкт рішення сесії 22 січня оприлюднили на сайті міськради, - повідомляє zhitomir.info.
«Надати згоду орендарям на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень Житомирської міської об’єднаної територіальної громади згідно з додатком. Встановити, що компенсація орендарю невід’ємних поліпшень, підтверджених висновком будівельної експертизи, вартість яких визначена суб’єктом оціночної діяльності, зараховується при приватизації орендованих приміщень за наявності відповідного рішення міської ради», - йдеться у проєкті рішення.
У додатку згадуються два приміщення та два орендарі, яким планують надати згоду на здійснення невід’ємних поліпшень:
приватне підприємство «Васком» нежитлових приміщень площею 15,6 кв.м за адресою вул. Лесі Українки, 14 на загальну суму 61,683 тис.грн, що становить 61,19% ринкової вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності для цілей оренди майна;
фізична особа-підприємець Пустовіт Олексій Феліксович нежитлових приміщень, площею 125,5 кв.м за адресою вул. Михайла Грушевського, 16 на загальну суму 552,398 тис. грн, що становить 53% ринкової вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності для цілей оренди майна.
Зазначимо, що ПП «Васком» належить депутату Житомирської міської ради Василю Кучику (фракція ОПЗЖ), який є членом бюджетної комісії, а саме ця комісія готує рішення сесій щодо майна.
Нагадаємо, голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв в інтерв’ю 20 січня 2021 року розповідав, що в міській раді була нарада з приводу вартості невід’ємних поліпшень збиралися пильно слідкувати за цими поліпшеннями – що саме відбувається і на яку суму. Також він говорив про певні домовленості щодо відсотка, вище якого не потрібно переходити, щоб це мало сенс для громади під час продажу приміщення.