Депутат Житомирської міськради хоче на 61% «поліпшити» орендоване приміщення, яке потім простіше приватизувати

Депутат Житомирської міськради хоче на 61% «поліпшити» орендоване приміщення, яке потім простіше приватизувати

  Міська рада збирається надати згоду на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень Житомирської міської територіальної громади.

   Відповідний проєкт рішення сесії 22 січня оприлюднили на сайті міськради, - повідомляє  zhitomir.info.

  «Надати згоду орендарям на здійснення невід’ємних поліпшень орендованих нежитлових приміщень Житомирської міської об’єднаної територіальної громади згідно з додатком. Встановити, що компенсація орендарю невід’ємних поліпшень, підтверджених висновком будівельної експертизи, вартість яких визначена суб’єктом оціночної діяльності, зараховується при приватизації орендованих приміщень за наявності відповідного рішення міської ради», - йдеться у проєкті рішення.

  У додатку згадуються два приміщення та два орендарі, яким планують надати згоду на здійснення невід’ємних поліпшень:

  приватне підприємство «Васком» нежитлових приміщень площею 15,6 кв.м за адресою вул. Лесі Українки, 14 на загальну суму 61,683 тис.грн, що становить 61,19% ринкової вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності для цілей оренди майна;

  фізична особа-підприємець Пустовіт Олексій Феліксович нежитлових приміщень, площею 125,5 кв.м за адресою вул. Михайла Грушевського, 16 на загальну суму 552,398 тис. грн, що становить 53% ринкової вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності для цілей оренди майна.

  Зазначимо, що ПП «Васком» належить депутату Житомирської міської ради Василю Кучику (фракція ОПЗЖ), який є членом бюджетної комісії, а саме ця комісія готує рішення сесій щодо майна.

  Нагадаємо, голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв в інтерв’ю 20 січня 2021 року розповідав, що в міській раді була нарада з приводу вартості невід’ємних поліпшень збиралися пильно слідкувати за цими поліпшеннями – що саме відбувається і на яку суму. Також він говорив про певні домовленості щодо відсотка, вище якого не потрібно переходити, щоб це мало сенс для громади під час продажу приміщення.

Новини Житомира

 

 
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework