Прокуратура Житомирщини домоглася відшкодування до державних цільових фондів понад 4 млн грн єдиного соціального внеску

Прокуратура Житомирщини домоглася відшкодування до державних цільових фондів понад 4 млн грн єдиного соціального внеску

  Житомирською обласною прокуратурою постійно вживаються заходи щодо виявлення кримінальних правопорушень, пов’язаних із ухиленням від сплати податків, зборів (інших обов’язкових платежів).

  Так, за процесуального керівництва обласної прокуратури розслідувано  кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування керівником одного із бюджетоутворюючих підприємств Житомира.

  За даними слідства, протягом січня - червня 2020 року до державних цільових фондів не було сплачено понад 4 млн грн, що становить великі розміри. Натомість вивільнені у такий спосіб кошти направлялися на оплату товарів та послуг постачальникам.

  Завдяки принциповій позиції процесуальних прокурорів заборгованість з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до державних фондів керівником підприємства була сплачена у повному обсязі.

   У зв’язку із цим до суду скеровано клопотання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.

  Наразі, 27.01.2021, за підтримання прокурором публічного обвинувачення, ухвалою Богунського районного суду міста Житомира клопотання задоволено, керівника підприємства звільнено від кримінальної відповідальності у зв’язку із сплатою ним заборгованості на суму понад 4 млн грн.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework