У Житомирі працює близько 30 громадських вбиралень, на їх обслуговування закладено понад 2 млн грн на рік

У Житомирі працює близько 30 громадських вбиралень, на їх обслуговування закладено понад 2 млн грн на рік

  У Житомирі працюють три з чотирьох модульних громадських вбиралень. Туалети відкриті на Новому бульварі, на вулиці Івана Кочерги, у сквері на вулиці Бориса Лятошинського.

 Табличок з графіком роботи на туалетах немає. Як зазначили в «Інспекції з благоустрою» (на балансі цього комунального підприємства перебувають туалети в центрі міста), жодних неполадок у зв’язку з мінусовою температурою у трьох вбиральнях не було, - розповідає zhitomir.info.

  Не працює сьогодні лише модульна вбиральня у гідропарку, але з настанням тепла адміністрація КП «Парк» обіцяла відновити її роботу.

 

  Раніше, щоб скористатися туалетом, потрібно було заплатити 3 гривні, однак з 1 січня 2021 року вони безоплатні.

  За словами начальника управління комунального господарства, загалом у Житомирі налічується близько 30 громадських вбиралень.

  «Це і громадські вбиральні на автовокзалах, залізничному вокзалі, ринках, зокрема і блок-кабіни, які встановлені «Інспекцією з благоустрою» за трьома адресами. Всі працюють, зараз міська рада прийняла рішення, що вони працюють безкоштовно і працюють з 9 по 19, тобто 12 годин в день. Що стосується біотуалетів, то їх кількість збільшується на період проведення загальноміських заходів. Постійно використовується 10 штук, а їх у нас взагалі 16. Однак якісь виходять з ладу, потребують ремонту, тобто 6 знаходиться в обмінному фонді. Постійно вони стоять: у гідропарку на зупинці тролейбуса, на кільці, на Замковій горі, на третьому Бульварі, біля входу в дитячий парк, стоїть три і на Старому бульварі, біля агроекологічного університету, три штуки. Ось їх десять. Обслуговування і утримання громадських вбиралень, це цих трьох блок-кабін, а це всі комунальні послуги, плюс заробітна плата - 717 тисяч гривень у рік. Біотуалети, їх 16, тут доставка, заміна, ремонти, обслуговування - 1 млн 341 тисяча гривень. Це планова цифра, яка закладена на рік. Цих коштів підприємство не перераховує, вони нараховуються щомісячно від фактично виконаних робіт», - розповів начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун.

  Також серед адрес із громадськими вбиральнями - приміщенні Житомирської міської ради та Житомирської обласної адміністрації.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework