Недобросовісного орендаря зобов’язано повернути дві земельні ділянки вартістю 8,6 млн грн та сплатити майже чверть мільйона гривень боргу за оренду

Недобросовісного орендаря зобов’язано повернути дві земельні ділянки вартістю 8,6 млн грн та сплатити майже чверть мільйона гривень боргу за оренду

  Рішеннями Господарського суду Житомирської області задоволено позови Коростишівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Радомишльської райдержадміністрації та Вишевицької сільської ради до приватного товариства – орендаря ділянок землі сільськогосподарського призначення.

   Установлено, що товариство, відповідно до укладених договорів, у січні 2013 року взяло в оренду строком на 49 років дві земельні ділянки загальною площею майже 45 га вартістю 8,6 млн грн для ведення садівництва на території Вишевицької сільської ради.

  Однак, користуючись землею, товариство систематично не сплачувало орендну плату, заборгувавши до бюджету сільської ради майже 250 тис. грн, чим порушило економічні інтереси територіальної громади.

  У зв’язку з цим місцева прокуратура заявила позов про стягнення з недобросовісного орендаря плати за землю, розірвання договорів та зобов’язання повернути земельні ділянки, який судом задоволено у повному обсязі.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework