Лише один проєкт Житомирщини потрапив до «Каталогу кращих практик молодіжної роботи – 2020»

Лише один проєкт Житомирщини потрапив до «Каталогу кращих практик молодіжної роботи – 2020»

  Опубліковано «Каталог кращих практик молодіжної роботи – 2020», до якого увійшли 107 надихаючих історій молодіжної роботи з різних куточків України.

   До Каталогу потрапила практика «Інформаційно-адвокаційна кампанія «МОЛОДІНЕПО», місто Житомир, ГО «Інститут Креативних Інновацій».  Таке видання з’являється щорічно за результатами Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні.

  Заначимо, що Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні започаткувало 2017-го Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, щоб відзначати та популяризувати молодіжну роботу. Відбирає найкращі практики експертна комісія із представників партнерів конкурсу та незалежних експерти молодіжного середовища.

  Асоціація міст України завжди підтримувала конкурс, а аналітик АМУ з питань соцзахисту населення Назар Миколюк, один із членів журі.

  «Щороку молодь стає все активнішою, цінності та пріоритети видозмінюються. Хоча утворення молодіжного центру та простору надзвичайно важливі, ця практика вже не єдиний показник у системі «молодіжки», особливо в невеликих тергромадах. Сподіваюсь, що утворення нових органів місцевого самоврядування у 2020 році ще більше омолодить штат місцевої влади. І ми побачимо результати цього омолодження вже у кращих практиках молодіжної роботи 2021 року», - зазначив у вітальному слові до цьогорічного Каталогу пан  Миколюк. 

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework