Департамент Житомирської ОДА за 330 тис. грн замовив чергове коригування проєкту реконструкції стадіону “Полісся”
![Департамент Житомирської ОДА за 330 тис. грн замовив чергове коригування проєкту реконструкції стадіону “Полісся”](/media/k2/items/cache/8cf66d1a6e9c691f528d5738ed564d2c_L.jpg)
Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації 22 лютого уклав угоду з ТОВ “Проспект-проект” на коригування проєктної документації по об'єкту: "Реконструкція футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону по вул. Фещенка-Чопівського, 18 в м. Житомирі". Вартість підписаного договору - 330 тис. грн.
Роботи з коригування проєкту фірма має виконати до 4 березня 2021 року, джерело фінансування - місцевий бюджет, - інформує zhitomir.info
Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 22 лютого на ресурсі ProZorro.
Закупівля була проведене без використання електронної системи. І в «Прозорро» було просто оприлюднено дані про угоду.
ТОВ “Проспект-проект” зареєстроване в Житомирі по вулиці Михайлівська, 16. Спеціалізується фірма на діяльності у сфері архітектури, статутний капітал - 10 тис. грн. Власницею фірми є Грабчук Олександра Вікторівна.
Зазначимо, що два роки тому, 21 лютого 2019 року, ТОВ “Проспект-проект” вже підписувало договір на коригування проєктної документації з реконструкції футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону “Полісся”. Тоді коригування проєктної документації обійшлося в 297,6 тис. грн.