​Департамент ОДА готовий заплатити 720 тис. грн за проєкт реконструкції скверу на майдані в центрі Житомира зі встановленням найбільшого прапора

​Департамент ОДА готовий заплатити 720 тис. грн за проєкт реконструкції скверу на майдані в центрі Житомира зі встановленням найбільшого прапора

  Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на розроблення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція скверу на Майдані Соборному у Житомирі зі встановленням флагштоку Державного прапору України». Очікувана вартість закупівлі - 720 тис. грн.

   За умовами тендерної документації, розробити проєктно-кошторисну документацію переможець закупівлі має до 1 квітня 2021 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет, - інформує zhitomir.info.

  Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 25 лютого на ресурсі “Прозорро”.

  У завданні на проєктування зазначено, що майданчик благоустрою знаходиться в історичній частині міста, тож відмічають складні геологічні умови та можливе просідання грунтів.

  “Проєктом передбачити встановлення флагштоку орієнтовною висотою 70 м на спеціально розробленому фундаменті. Реконструкція скверу з перекладанням або відновленням існуючих елементів покриття. Передбачити освітлення території благоустрою та підсвітки основи опори флагштоку. Встановлення малих архітектурних форм. Врахувати при проєктуванні, що сквер розташований в зоні історичного ареалу міста”, - йдеться в документації замовника.

  Площа благоустрою становить 3765 м2, початок та завершення будівельних робіт має відбутися у 2021 році.

  Пропозиції Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА приймає до 3 березня, аукціон запланований на 9 березня.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Четверг, 04/03/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework