На Житомирщині жінка, яка не захотіла народжувати, позбулася своїх двійнят
![На Житомирщині жінка, яка не захотіла народжувати, позбулася своїх двійнят](/media/k2/items/cache/bbf8f6fcd3aab0e458f1e52efe72175b_L.jpg)
Новоград-Волинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вбивства матір’ю своїх новонароджених дітей (ст.117 КК України).
Про злочин поліції повідомила односельчанка, яка розповіла, що в жінки, яка тривалий час була вагітною, ознаки вагітності зникли, однак новонароджених ніхто не бачив.
Під час перевірки інформації попередньо встановлено, що 31-річна жінка на шостому місяці вагітності вирішила позбутися дітей. З метою скоєння злочину у лютому цього року самостійно прийняла медичний препарат, викликавши штучні пологи, а новонароджених двійнят приховала у підсобному приміщенні свого домогосподарства.
Також встановлено, що жінку ще раніше позбавлено батьківських прав стосовно сімох дітей.
Досудове розслідування проводить відділ поліції № 5 Житомирського районного управління поліції.
Хід досудового розслідування перебуває на контролі Житомирської обласної прокуратури.