П’яний житомирянин двічі вистрелив зі стартового пістолета у спину батьку
![П’яний житомирянин двічі вистрелив зі стартового пістолета у спину батьку](/media/k2/items/cache/3c117e7f010746205eb35faed4f7d1ee_L.jpg)
За процесуального керівництва Житомирської окружної прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом умисного вбивства, скоєного жителем Житомира (ч.1 ст. 115 КК України).
Наразі прокурором забезпечено участь у розгляді клопотання щодо обрання підозрюваному у скоєнні злочину запобіжного заходу у виді тримання під вартою.
Богунським районним судом міста Житомира задоволено клопотання у повному обсязі, особу взято під варту строком на 60 діб без визначення грошової застави.
За даними слідства, 27-річний житель міста Житомира, будучи у стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту з батьком двічі вистрелив зі стартового пістолета у спину, смертельно його поранивши.
Досудове розслідування проводить Житомирське райуправління поліції.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Житомирської обласної прокуратури
Последнее изменение Четверг, 25/03/2021