За рік заступниця голови Житомирської ОДА та директорка «тендерного» департаменту отримали пристойні зарплати і почесні грамоти

За рік заступниця голови Житомирської ОДА та директорка «тендерного» департаменту отримали пристойні зарплати і почесні грамоти

  За минулий рік заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко, яка з 17 грудня 2020 року призначена на посаду першого заступника голови, отримала 682 тис. 037 грн зарплати.

   Декларацію за 2020 рік Остапченко оприлюднила 26 березня, - інформує zhitomir.info.l 

  Крім зарплати заступниця голови ОДА також отримала 1243 грн від Житомирської обласної ради до почесної грамоти та 300 грн як подарунок у грошовій формі від Бородянської районної ради. Нагадаємо, до призначення 6 вересня 2019 року на посаду заступника голови ОДА Остапченко працювала начальником управління фінансів Бородянської райдержадміністрації. Чоловік чиновниці, який є співвласником ПП «Горизонт-О», в 2020 році отримав 385 тис. грн доходів від підприємницької діяльності.

  Готівку та кошти на банківських рахунках Наталія Остапченко не декларує.

  Інна Хоменко, яка з осені 2019 року очолює департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, за 2020 рік отримала 558 тис. 405 грн зарплати.

  Декларацію за минулий рік директора департаменту оприлюднила 24 березня.

  Хоменко також отримала 1243 грн до почесної грамоти Житомирської облдержадміністрації.

  Крім цих доходів в декларації заповнений ще лише один розділ, який стосується майна: Інні Хоменко з жовтня 1996 року належить третина квартири у Києві загальною площею 28,6 кв.м.

 

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework