Під суд потрапив водій, який намагався відкупитися від патрульного інспектора
![Під суд потрапив водій, який намагався відкупитися від патрульного інспектора](/media/k2/items/cache/96acf20599482ae64e383250fb49b90f_L.jpg)
Житомирською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом пропозиції службовій особі надати неправомірну вигоду та надання неправомірної вигоди за невчинення в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням влади (ч.1 ст. 369 КК України).
За даними слідства, кримінальне правопорушення скоїв 24-річний житель Житомирського району у березні цього року.
Зокрема, у порушення вимог правил дорожнього руху, керував автомобілем без водійського посвідчення та з не пристебнутим ременем безпеки.
Коли ж його зупинили працівники поліції та повідомили про вчинене порушення, водій, аби уникнути адміністративної відповідальності, намагався надати правоохоронцям неправомірну вигоду, залишивши у службовому автомобілі 500 грн.
Справу розглядатиме Житомирський районний суд.
Публічне обвинувачення забезпечуватиме Житомирська окружна прокуратура.
Пресслужба Житомирської обласної прокуратури