У Житомирі на завершення ремонту онкодиспансеру витратять понад 40 мільйонів гривень
![У Житомирі на завершення ремонту онкодиспансеру витратять понад 40 мільйонів гривень](/media/k2/items/cache/d16001367894c58a1f59a24726e4d961_L.jpg)
На завершення ремонту Житомирського обласного онкодиспансеру витратять більше 40 мільйонів гривень, з яких 36 мільйонів 200 тисяч – гроші державного бюджету та 4 мільйони – обласного бюджету.
Про це Суспільному розповіла заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко. За її словами, реконструкція онкодиспансеру триває четвертий рік.
"Загальна вартість – 94 мільйони гривень. Цього року плануємо вже нарешті завершити об’єкт і повністю ввести в експлуатацію. На це в цьому році плануємо витратити 40,2 мільйони гривень – це гроші із державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету", – каже Остапченко.
![У Житомирі на завершення ремонту онкодиспансеру витратять понад 40 мільйонів гривень У Житомирі на завершення ремонту онкодиспансеру витратять понад 40 мільйонів гривень](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/5caf17dab94e7db0.jpg)
![У Житомирі на завершення ремонту онкодиспансеру витратять понад 40 мільйонів гривень У Житомирі на завершення ремонту онкодиспансеру витратять понад 40 мільйонів гривень](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/95ec88f00ad8c2a1.jpg)
Наразі триває реконструкція майбутнього хіміотерапевтичного відділення: заміна вентиляції та комунікацій, капітальний ремонт коридору і палат
"На даний час хіміотерапевтичного відділення як такого і немає, – розповідає директор обласного онкодиспансеру Ігор Сабадаш, – на його території знаходяться кабінети прийому лікарів, і палат там немає, вони знаходяться у інших відділеннях. Зараз ми зробили великі кабінети із оглядовими кімнатами, операційну амбулаторну зробили, лабораторне відділення відремонтували і розширили, тому що воно було у жахливому стані, і зробили відділення для ендоскопічного огляду".
Онкохірург Юрій Шевченко працює в медзакладі понад 15 років. За словами чоловіка, до нинішньої реконструкції капітального ремонту в онкодиспансері не робили.
"Я застав ті часи, коли місця, якими ми зараз ходимо – були у жахливому стані. На поверхні були труби з каналізацією, і коли ти заступав на чергування, то в тебе мало бути в запасі 4 дерев’яних кілочка, на випадок протікання труб".
Автор: Сергій Косюченко
Камера: Сергій Базилюк