Що трапилося з будівництвом об'їзної Житомира
![Що трапилося з будівництвом об'їзної Житомира](/media/k2/items/cache/bfe7c6ae6c5cf67c1e98dc7029200625_L.jpg)
Мільйонні вливання, гучні обіцянки та купа витраченого часу, а в результаті моторошна недобудова.
Ці слова про житомирську об'їзну, яка замість зразкової європейської дороги нагадує якийсь пекельний треш. І найжахливіше: такою вона залишатиметься ще дуже довго. Що пішло не так з чи не найгучнішим об'єктом великого будівництва?, - більше у відео "ДжеДАІ".
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии