На Житомирщині чоловік хотів поспівати у караоке, а за відмову "замінував" комплекс відпочинку
![На Житомирщині чоловік хотів поспівати у караоке, а за відмову "замінував" комплекс відпочинку](/media/k2/items/cache/35bb3443454ca20e27807bc902a6b3df_L.jpg)
Уночі 17 квітня до поліції зателефонував невідомий і повідомив про замінування закладу відпочинку у Коростишеві. Після перевірки ця інформація виявилася хибною. Правоохоронці встановили особу автора повідомлення. За таке діяння чоловікові може загрожувати від 2 до 6 років ув'язнення.
Про це Суспільному розповів начальник Коростишівського відділу поліції Вадим Жикевич. За його словами, повідомлення на спецлінію "102" надійшло близько 1:45 ночі. Невідомий чоловік сповістив, що у приміщенні одного з комплексів відпочинку Коростишева закладено вибухівку.
На місці події правоохоронці з'ясували, що заклад тимчасово не працює у зв'язку із карантинними обмеженнями, однак у приміщенні готелю цього ж комплексу перебували люди. Відтак мешканців готелю, працівників закладу і жителів найближчого приватного сектору правоохоронці евакуювали. Водночас фахівці вибухотехнічної служби перевірили приміщення закладу та навколишню територію. Повідомлення виявилося хибним, жодної небезпеки для людей не виявили.
У той же час поліцейські працювали над встановленням автора анонімної заяви.
"Від працівників комплексу ми дізналися, що тієї ночі до них заходив чоловік, який перебував у нетверезому стані і вимагав караоке-розваг у непрацюючому ресторані, – розповів Вадим Жикевич. – Отримавши відмову, відвідувач вийшов за межі комплексу і, ймовірно, подзвонив до поліції".
![На Житомирщині поліцейські розшукали чоловіка, який "замінував" комплекс відпочинку На Житомирщині поліцейські розшукали чоловіка, який "замінував" комплекс відпочинку](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/186081e6dcc555bd.jpg)
Для з'ясування особи чоловіка поліцейські вилучили записи камер відеоспостерження. Уже за годину особу підозрюваного встановили та розшукали його за місцем тимчасового проживання в одному з гуртожитків міста. На момент прибуття поліцейських 37-річний чоловік перебував у нетверезому стані. У ході огляду з його кімнати вилучили докази вчинення протиправного діяння.
Досудове розслідування триває за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України. Мотиви, з яких чоловік повідомив про "замінування", наразі з'ясовуються.
Відповідно до санкції статті за подібні протиправні дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 6 років.