Ексначальник управління Житомирської ОДА, якого судять за хабар, претендує на посаду заступника голови Держгеонадр

Ексначальник управління Житомирської ОДА, якого судять за хабар, претендує на посаду заступника голови Держгеонадр

  Колишній начальник управління екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації Вадим Войцешук претендує на посаду першого заступника голови Державної служби геології та надр України.

  Декларацію кандидата на посаду Войцешук оприлюднив 28 квітня 2021 року, - розповідає zhitomir.info.

  За 2020 рік Вадим Войцешук отримав 127 тис. 041 грн зарплати за основним місцем роботи в державному підприємстві «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці» та 34 тис. 320 грн пенсії.

  Войцешук декларує неоплачувану роботу директором в ТОВ «КМБ Корп Солюшнз»: зареєстроване в Києві в листопаді 2013 року, основний вид діяльності – управління фондами. Вадим Войцешук став директором фірми у вересня 2020 року. Декларант вказує також оплачувану роботу директором дочірнього підприємства «Укрбурштин» ПАТ «Державна акціонерна компанія "Українські поліметали"»: в грудні 2020 року порушено справу про банкрутство ДП.

  Зазначимо, що з травня 2017 року в Корольовському районному суді міста Житомира розглядається справа по обвинуваченню Вадима Войцешука, колишнього начальника управління екології ОДА, за ч.1 ст. 190 КК України (Шахрайство) та ч.3 ст. 369 КК України (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

  «Використовуючи надане йому службове становище, 18.01.2017 близько 20 години ОСОБА_3 (Вадим Войцешук – ред.), перебуваючи у автомобілі ОСОБА_6, висунув останньому вимогу про необхідність передачі йому неправомірної вигоди у сумі 2500 доларів США за безперешкодну діяльність належного ОСОБА_6 та ОСОБА_5 підприємства у сфері заготівлі та переробки деревини, не проведення правоохоронними та контролюючими органами перевірок законності роботи вказаного підприємства. В подальшому, у ході зустрічі, що відбулась 25.01.2017 на паркувальному майданчику неподалік від будинку № 13 по вул. Київській у м. Житомирі, ОСОБА_3 повідомив, що неправомірну вигоду ОСОБА_6 повинен передати особисто йому чи посереднику в узгоджений час та в узгодженому місці», - йдеться в матеріалах суду.

  Скріншот з ухвали Корольовського райсуду від 17.02.2017, якою прокуратурі надано доступ до інформації мобільного оператора

  Зауважимо, що досудового розслідування проводилося за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364, ч.3 ст.368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

  Чергове засідання у справі, де Вадим Войцешук проходить обвинувачуваним, призначене на 11 травня 2021 року.

   25 січня 2017 року працівники прокуратури та СБУ викрили під час одержання неправомірної вигоди керівника управління екології Житомирської ОДА і його посередника: встановлено, що посадовець вимагав від приватних підприємців Житомирського району неправомірну вигоду у розмірі 2500 доларів за безперешкодну діяльність у сфері переробки лісосировини. 27 січня 2017 року голова Житомирської ОДА підписав розпорядження про звільнення начальника управління екології та природних ресурсів Вадима Войцешука. В лютому 2017 року Войцешук звернувся до суду з позовом до Житомирської облдержадміністрації щодо визнання звільнення незаконним, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, але програв суди. Остання інформація по цій справі, оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень – ухвала Касаційного адміністративного суду Верховного суду України від 19 квітня 2021 року про відкриття провадження за скаргою Вадима Войцешука.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework