Одне із підприємств на Житомирщині вивісило прапор із забороненою символікою: поліція відкрила кримінал
![Одне із підприємств на Житомирщині вивісило прапор із забороненою символікою: поліція відкрила кримінал](/media/k2/items/cache/1a7a1a36cc6e5bd9d32973fa0d80f4c4_L.jpg)
У місті Коростень Житомирської області на одному із підприємств використовували червоний прапор із забороненою символікою. Поліцйеські місцевого районного управління розпочали кримінальне провадження. Про це інформують у ГУ НП області, пише УНН.
Деталі
8 травня до поліції надійшло повідомлення про розміщення на вході до одного з підприємств м. Коростеня червоного прапора із забороненою символікою. Особу, причетну до події, встановили правоохоронці.
За вказаним фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 436-1 ( Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) КК України.
У ході першочергових заходів встановлено, що стяг розмістила працівник підприємства кадрової служби, місцева жителька. На даний час слідчі дії тривають. Вказаний прапор вилучено.