Лісівники Житомирщини встановили майже сто фотопасток: В об'єктиві - дикі кози, олені, кабани та лосі

Лісівники Житомирщини встановили майже сто фотопасток: В об'єктиві -  дикі кози, олені, кабани та лосі

  Майже сотню фотопасток встановили цієї весни лісівники в лісах Житомирщини. За допомогою цих пристроїв лісова охорона відстежуватиме лісопорушників, відтак сподівається, що принаймні смітників у зелених насадженнях стане менше.

  Адже за засмічення лісу відходами  громадянам загрожують штрафи від 425 до 1700 гривень.

  Про це розповів у своєму Facebook начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. Віктор Анатолійович розповів, що пастки мають як режим фото, так і відео та  можуть працювати автономно достатньо тривалий час.

  Їх технічні характеристики дозволяють зробити фото такої якості, за якої можна розпізнати  особи тих, хто потрапляє в поле їх видимості, а також реєстраційні номери автомобілів. На разі героями фото- та відеозйомок стають мешканці лісу. Майже повсюдно камери фіксують диких кіз, оленів, кабанів та лосів.

  З окремих фото видно, що тварин ці пристрої не лякають – отож в фотоархіві лісівники тепер мають портрет лося крупним планом.

  «Завдяки такій інформації єгерські служби підприємств можуть орієнтовно підрахувати, скільки та яких саме тварин приходить до підгодівельного майданчика,  а відтак і  планувати викладання харчів,» - зазначив керівник управління. Лісівники планують фото та відеоматеріали накопичувати – їх перегляд буде цікавим для дітей, особливо тих, хто вивчає лісові дисципліни в шкільних лісництвах.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework