Нардепи просять голову ОДА замість центральної вулиці в Коростені ремонтувати Київську в Житомирі, Москаленко обурений

Нардепи просять голову ОДА замість центральної вулиці в Коростені ремонтувати Київську в Житомирі, Москаленко обурений

  Народні депутати від Житомирської області направили депутатське звернення до голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка з проханням виключити з переліку ремонту вулицю Грушевського у Коростені та замінити на капітальний ремонт вулиці Київська в м. Житомир, який має здійснюватись за рахунок субвенції з держбюджету. У Коростенській міській раді такими змінами незадоволені і просять аргументувати.

  Про це 11 травня повідомили на сайті Коростенської міської ради, - інформує zhitomir.info.

  «13 квітня 2021 р. за підписами народних депутатів України від фракції «Слуга народу» було направлено депутатське звернення до голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка з проханням виключити з Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету об’єкт «Капітальний ремонт дороги по вул. Грушевського в м. Коростені. Коригування» та замінити на «Капітальний ремонт дороги по вул. Київська в м. Житомир». Вартість об’єкту – 43 млн.грн. Підписи під зверненням поставили представники провладної партії, які представляють Житомирщину: голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко, народні депутати України Тетяна Грищенко, Сергій Кузьміних, Богдан Кицак, Ігор Герасименко», – йдеться у повідомленні.

  Фото з сайту Коростенської міської ради

  Голова Коростенської міської територіальної громади Володимир Москаленко просить нардепів пояснити та аргументувати рішення і переглянути депутатське звернення. 5 травня Москаленко направив звернення народному депутату Арсенію Пушкаренку.

  «…Від імені виконавчого комітету Коростенської міської ради, Коростенської міської територіальної громади та від себе особисто прошу Вас надати пояснення та аргументи щодо даного рішення. Такими діями депутати провладної партії показують зневагу та нехтування інтересами жителів Коростенської громади, принижують честь та гідність всієї центральної влади в Україні, що є неприпустимим. Тому з метою забезпечення безпеки дорожнього руху звертаємось до Вас з проханням переглянути Ваше депутатське звернення та не виключати з Переліку вказаний об’єкт для проведення капітального ремонту дороги по вул. Грушевського в м. Коростені», – йдеться у зверненні.

  Також на сайті мерії зазначають, що вулиця Грушевського є не тільки центральною вулицею міста, а й складовою автомобільної дороги міжнародного значення М-21 – Житомир – Могилів - Подільський (колишня дорога регіонального значення Р-28 Виступовичи – Житомир). І, відповідно, її стан свідчить про міжнародний імідж України.

  «Середня інтенсивність руху автомобільного транспорту по цій вулиці протягом доби складає 3000-5000 авто/добу, в тому числі це вантажний великоваговий транзитний транспорт. Об’їзної дороги для такого транспорту в місті немає. Дорога по вул. Грушевського потребує проведення капітального ремонту. На жаль, в міському бюджеті недостатньо коштів для виконання цих робіт. Крім того, у 2020 році утворилася Коростенська міська територіальна громада внаслідок приєднання до м.Коростеня 43 населених пунктів (сіл). Площа громади становить - 80731,474 га. Чисельність населення: 73365 осіб. Об’єднання в Коростенську міську територіальну громаду, в свою чергу, призвело до розширення потреб населених пунктів та фінансових зобов’язань.

  При розподілі державної субвенції на ремонт доріг Житомирської області у 2020 році на місто Коростень були виділені кошти в сумі 1,3 млн.грн. При цьому іншим містам області були виділені значно більші суми коштів, зокрема: м. Житомир – 52,5 млн.грн., м. Бердичів – 62,8 млн.грн., м. Новоград-Волинський – 57,5 млн.грн.

  У цьому році відповідно до Переліку виділені кошти на ремонти доріг: м. Житомир – 42,7 млн.грн., м. Малин – 21,4 млн.грн., м. Новоград-Волинський – 60,7 млн.грн., м. Бердичів – 4 млн.грн.

  Вважаємо, що розподіл коштів проведено не коректно і не справедливо. Виключення з Переліку об’єктів міста Коростеня таким чином суперечить озвученим намірам держави щодо забезпечення фінансової спроможності територіальних громад та їх сталого економічного розвитку», – зазначають на сайті.

Фото з сайту Коростенської міської ради

Новини Житомира

 

Последнее изменение Пятница, 14/05/2021

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework