Ситуація з коронавірусом на Житомирщині стабілізується. ВІДЕО
![Ситуація з коронавірусом на Житомирщині стабілізується. ВІДЕО](/media/k2/items/cache/0ef337cfb2c6a05b11166b3d0fe3cdbf_L.jpg)
Вже другий тиждень область знаходиться у «жовтій зоні» епідеміологічної небезпеки.
Та на минулому тижні на сайті лабораторного центру заявили про найменшу виявлену кількість випадків за тривалий період часу, всього тоді повідомили про 16 нових хворих, а от вже на наступний день кількість недужих на ковід знову виросла, в Житомирській ОДА назвали причину — технічні моменти, - йдеться у сюжеті СК1.
На Житомирщині вже вакцинували понад 32 тисячі осіб, з яких 118 за минулу добу. Допоки ж жителі області здебільшого відмовляються від щеплень. Вакцинують і далі CORONAVAC, ASTRAZENECA та PFIZER, а вже найближчими днями в область прибуде ще одна партія вакцини.
Tags:
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии