Уникав суду. У Житомирі чоловік сховався від поліції під ковдрою
![Уникав суду. У Житомирі чоловік сховався від поліції під ковдрою](/media/k2/items/cache/5c93853cae46d800cbeff320d38acb4e_L.jpg)
46-річний мешканець Черняхівської громади, Житомирська область, переховувався від поліції під ковдрою, коли ті прийшли з обшуком. Про це повідомила пресслужба правоохоронців.
Відомо, що чоловік тривалий час ухилявся від судового розгляду. Поліцейським вдалося розшукати правопорушника в одній з багатоповерхівок Житомира, де той декілька місяців переховувався у квартирі свого товариша.
«Там одного ранку його і затримали оперативники. Від правоохоронців чоловік вирішив сховатися серед одягу, накрившись ковдрою. Проте навіть такі „хитрі“ заходи не допомогли йому уникнути суду», — пише пресслужба поліції.
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии