#UAразом: у Житомирській області перебуває більше 36,5 тисяч родин із числа внутрішньо переміщених осіб
![#UAразом: у Житомирській області перебуває більше 36,5 тисяч родин із числа внутрішньо переміщених осіб](/media/k2/items/cache/fe94a8bacdc66a62933b0ef1fed811aa_L.jpg)
Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА.
Так, на Житомирщині зареєстровано 36 540 родин внутрішньо переміщених осіб, з них 514 багатодітних, дітей — 19 525. Серед яких найбільше – у Житомирському районі: більше 15 тисяч родин.
На території областей, які найближче знаходяться до лінії фронту, тривають активні бойові дії. Люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто. Єдиний правильний вихід – евакуація!
Також на базі Житомирської обласної військової адміністрації продовжує працювати Кол-центр з питань тимчасово евакуйованих осіб, що постраждали через російську агресію.
Контактний телефон Кол-центру: +380 (67) 399-62-72 та +380 (67) 499-29-16.