У Бердичеві працює рекрутинговий центр, де можна записатися у добровольчі бригади “Гвардії наступу”

У Бердичеві працює рекрутинговий центр, де можна записатися у добровольчі бригади “Гвардії наступу”

  Тисячі українських солдатів сьогодні зі зброєю в руках захищають свою землю від ворожої орди, міцно тримаючи оборону на південно-східних рубежах нашої держави. Та кожен на своєму фронті може зробити внесок у Перемогу.

  Так, на базі Центру надання адміністративних послуг м. Бердичева запрацював рекрутинговий центр, де кожен бажаючий може записатися у нові добровольчі бригади “Гвардії наступу”.

  “Особисто ознайомилася з роботою центру та умовами вступу до лав однієї з восьми бригад Гвардії наступу, які пропонують добровольцям. Радує, що люди виявляють цікавість, беруть брошурки та розпитують про особливості несення служби. Це свідчить про їх наміри долучитися до лав захисників України. Саме бригади Гвардії наступу будуть тим сталевим кулаком, який наноситиме нищівних ударів російській армії”, — зазначила начальниця Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк.

  Доєднатися до переможного наступу наших військових – це важлива і почесна місія, частиною якої може стати кожен бажаючий. Державі потрібні добровольці, які мають бойовий чи військовий досвід, сповнені рішучості бити ворога.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework