На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Наталії Остапченко щодо відновлення зруйнованих об’єктів та державну програму «єВідновлення»
![На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Наталії Остапченко щодо відновлення зруйнованих об’єктів та державну програму «єВідновлення»](/media/k2/items/cache/ec3257994d38f0b5991e7f2bdb498025_L.jpg)
Перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповіла про відновлення інфраструктурі Житомирщини, яка зазнала пошкоджень внаслідок ракетно-бомбових ударів росіян та атак території області дронами-камікадзе.
Зокрема йшлося про відновлення покрівлі у всіх приватних житлових будинках у с.Вільшанка, забезпечення плівкою або склом постраждалих жителів села, а також роботу електронної системи «єВідновлення», через яку жителі громад можуть отримати компенсацією для самостійного відновлення осель.
Детальніше дивіться у відео.
Tags:
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии