Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»
![Віталій Бунечко: Житомирщина долучається до змагань всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»](/media/k2/items/cache/beee552d5b19c4bc59ecb8af6f86cb59_L.jpg)
Про це розповіли на майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та амбасадорки проєкту Юлія Олішевська та Юлія Єлістратова.
Відтепер, шкільні команди з усієї України щороку змагатимуться у таких традиційних видах спорту як футзал, волейбол та баскетбол. Також визначити кращих зможуть команди зі спортивного орієнтування та черлідингу.
Спочатку змагання будуть відбуватись на рівні шкіл і територіальних громад. Після чого переможці вийдуть на обласний та всеукраїнський етапи.
За попередніми підрахунками, участь в проєкті зможуть взяти понад 8 000 шкіл, а це майже 300 тисяч учнів.
“Закликаю усіх долучатися до участі у змаганнях Шкільних ліг «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»! Підтримуємо наших юних спортсменів!”, — підкреслив Віталій Бунечко.
Детальніше у відео.