#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини
![#плічопліч: «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» продовжують гуртувати юних спортсменів Житомирщини](/media/k2/items/cache/2fb4b57642f511048fc60ddb95b982a4_L.jpg)
Нещодавно стартував II етап наймасштабнішого спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який продовжує гуртувати навколо себе учнів Березівської громади.
Три волейбольні команди з Березівки, Василівки та Садок зійшлися у наполегливій боротьбі.
Відмінну командну гру показали представниці Садківського ліцею, за що й отримали найвищу нагороду — кубок змагань та диплом лідерів. Зовсім на трошки поступилися переможцям змагань дівчата із Березівського ліцею та отримати «срібло», ну а дипломом за III місце нагороджена команда Василівського ліцею.
Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо продовжувати наполегливо тренуватися, досягати нових вершин, перемог і підтримувати сильний командний дух.
Последнее изменение Четверг, 07/03/2024