Спрощенці Житомирщини сплатили понад 247 млн.грн. єдиного податку з початку року
З початку року платниками єдиного податку сплачено майже 247,6 млн.грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження податку зросли на 85,1 млн.грн або на 152,3 %.
Найбільшу частку надходжень єдиного податку забезпечили фізичні особи-підприємці, сплативши понад 179,2 млн.грн. Порівняно із минулим роком сплата податку фізичними особами зросла на 67,9 млн.грн., або на 160,9 відсотка.
Юридичні особи третьої групи спрямували до місцевих бюджетів майже 37,2 млн.грн. єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 3,2 млн.грн. (109,4%).
Спрощенці четвертої групи сплатили до бюджету майже 31,2 млн.грн. єдиного податку, що на 13,9 млн.грн. перевищує минулорічні надходження (181,5%).
Нагадаємо, єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарської діяльності безпосередньо до місцевих бюджетів. Відтак, платники єдиного податку області спрямовують свої податки саме на потреби, розвиток та благоустрій своєї місцевої громади.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби