У Житомирі стартував конкурс на реалізацію бізнес-проектів із частковим відшкодуванням з обласного бюджету
Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.
Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:
- зареєстровані на території Житомирської області.
- не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів.
- реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць.
- працюють у межах видів діяльності, визначених Порядком.
Якщо претенденти отримали кредити на:
- придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;
- модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
- удосконалення системи управління виробничим процесом;
- впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;
- розроблення нових видів продукції (товарів);
- промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.
Банками - партнерами даної програми є: ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».
Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки на участь у конкурсі на отримання часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес - проектів у рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік та перелік документів, які подаються суб’єктами підприємництва читайте тут.
Участь у конкурсі можуть приймати суб’єкти підприємництва, які отримали кредити у 2018 році. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації до 02.04.2018 року, за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 206.
Опрацювання заявок та бізнес-проектів буде проведено протягом 20-ти робочих днів після закінчення терміну подачі документів.
Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-37, 47-44-92 та в банках - партнерах Програми».
Довідково. Порядок відшкодування відсоткових ставок затверджений рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7. Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби