На Житомирщині споживачі закупили газ на зиму майже на півмільйона гривень
Ощадливі споживачі Житомирської області вже зарезервували на опалювальний сезон близько 110 тисяч кубометрів газу на загальну суму 487,6 тис. грн. Вони купили газ за літньою ціною – 4,49 грн за кубометр.
Відтепер ці жителі Житомирщини забезпечені блакитним паливом на весь холодний період, адже вони стали учасниками акції «Твоя енергонезалежність» від «Житомиргаз Збут». Підприємство є найбільшим постачальником газу в області, воно здійснює поставку блакитного палива практично для всіх побутових споживачів, підприємств, бюджетних і релігійних організацій.
Придбати газ за літніми цінами може кожен. Акція «Твоя енергонезалежність» надає можливість подбати про опалювальний сезон вже сьогодні:
– при укладенні договору у період з 15 по 31 серпня – вартість буде 4,49 грн за кубометр;
– при укладенні договору у період з 1 по 15 вересня – 4,99 грн за кубометр;
– при укладенні договору у період з 16 вересня до 30 вересня – 5,49 грн за кубометр.
В акційній ціні не врахована вартість послуги за доставку газу, яка сплачується окремо.
Замовити газ на опалювальний сезон за акційною ціною можна до 30 вересня, а використати створений запас блакитного палива необхідно з 1 жовтня 2020 року до 31 березня 2021 року.
Нагадаємо, що торік вартість блакитного палива для учасників «Твоєї енергонезалежності» становила 5,99 грн за кубометр.
Підписатися на участь в акції споживачі можуть в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, у Центрах обслуговування клієнтів та відділеннях ТОВ «Житомиргаз Збут», а також за телефоном Контакт-центру: (0412) 55-94-04.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби