Житомирські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн
![Житомирські аудитори протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн](/media/k2/items/cache/8c6b3a17b2c3809f3e93bef9b1c63e29_L.jpg)
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області упродовж дев’яти місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 15 млн грн.
Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 33 управлінських рішень та впровадили 75 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів, від яких отримано економічний ефект понад 25 млн грн.
Відшкодовано та упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів внаслідок неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму понад 25 млн грн.
До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, у 9 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.
За порушення законодавства 44 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.
Правоохоронним органам передано матеріали 24 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідування та вручено 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Перед органом прокуратури ініційовано 4 позови щодо усунення виявлених порушень.
Последнее от Главный Редактор
- У Бердичеві судитимуть уродженця росії, викритого СБУ на антиукраїнській пропаганді
- Віталій Бунечко долучився до передачі обладнання для Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. ВІДЕО
- У Житомирській ОВА відбувся брифінг щодо державної програми допомоги українцям, чиє житло було пошкоджено або знищене в результаті російської агресії
- #плічопліч: Вітаємо наших юних черлідерок з Звягельського ліцею № 11 з перемогою у IV етапі змагань
- #ПрозорістьТаПідзвітність: Робочою групою розглянуто закупівлю за висновком Держаудитслужби