Великодні яйця управління культури Житомирської міської ради коштували майже 50 тис. грн

Великодні яйця управління культури Житомирської міської ради коштували майже 50 тис. грн

  Управління культури Житомирської міської ради заплатило за декоративні яйця, якими в 2021 році до Великодня прикрасили пішохідну Михайлівську, майже 50 тис. грн.

  За п’ять «металевих» яєць, які екссекретар міської ради Наталія Чиж назвала «одоробалами», управління культури заплатило 20 тис. грн. Яйця виготовляла фірма радника мера Олександра Черняховича – ПП «Стиль-Сервіс», - розповідає zhitomir.info.

  За 300 великодніх яєць з полістиролу, які розвішали на деревах вздовж Михайлівської, Шпаківський Владислав Станіславович (зареєстрований в жовтні 2019 року, основний вид діяльності – рекламні агентства) отримав 27 тис. грн – 90 гривень за яйце.

  Крім того управління культури замовило послуги створення відеороликів майстер-класів в рамках проведення Великодніх свят: за 6 послуг підприємець Титарчук Олександр Володимирович (зареєстрований в грудні 2018 року, основний вид діяльності – діяльність у сфері фотографії) отримав 18 тис. грн.

  На YouTube-каналі Житомирської міської ради 16 квітня були розміщені три ролики з майстер-класами, які за три тижні сумарно набрали менш ніж 40 переглядів (див.скріншот).

  Ще 3 тис. грн коштувала послуга з рекламно-інформаційного супроводу в мережі інтернет для організації та проведення Великодніх Свят, яку мав надати Галицький Анатолій Іванович (зареєстрований в березні 1995 року, основний вид діяльності – технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів).

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework