Ольга Бронштейн: Михайлівська має власне атмосферне обличчя, без брендованих парасольок та пластикових меблів

Ольга Бронштейн: Михайлівська має власне атмосферне обличчя, без брендованих парасольок та пластикових меблів

  З 15 квітня розпочинається сезон літніх майданчиків. «На жаль, практика показала, що частина підприємців не особливо дбає про зовнішній вигляд «літників», - каже головна архітекторка міста Ольга Бронштейн.

  Цьогоріч департамент містобудування та земельних відносин міської ради вперше додав до дозвільних документів відомість про перелік декоративних зелених насаджень та меблів. Підприємці вже розробили відповідні ескізні проєкти, департамент їх опрацював та подав свої зауваження і рекомендації.

   Архітекторка каже: ми категорично відходимо від брендованих парасольок та пластикових меблів на літніх майданчиках.  Головна пішохідна вулиця повинна бути ошатною та мати належний європейський вигляд. Якщо підприємцям буде складно закупити саджанці, їх охоче  надасть в оренду КП «Зеленбуд».

  В Україні немає єдиної концепції зовнішнього оздоблення літніх майданчиків. Це виключна прерогатива міста. "Тому у Житомирі вулиця Михайлівська цього року продемонструє нове обличчя, без засилля торгових марок.Це буде атмосферне місце, де відпочиває душа і серце", - резюмує Ольга Бронштейн.

Новини Житомира

 

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework