У 110 тролейбусах міста встановлені стаціонарні термінали для прийому безконтактних платежів

  Житомирська міська рада спільно з Visa і «ПриватБанком» впроваджує безконтактні технології оплати банківською картою для проїзду в комунальному транспорті.

  Проект реалізовується в рамках «Електронного квитка» Житомирської міської ради і направлений на забезпечення швидкої і зручної оплати проїзду без використання готівки.

  У 110 тролейбусах міста встановлені стаціонарні термінали для прийому безконтактних платежів; весь парк комунального транспорту міста (трамваї та тролейбуси) також обладнаний ручними терміналами. Оплату банківською карткою та NFC пристроєм можна здійснити і на ручних терміналах кондуктора у всіх тролейбусах і трамваях на основних міських маршрутах.

  «Житомир став першим містом в Україні, де в наземному міському громадському транспорті впроваджено безконтактний розрахунок банківською картою. Окрім того, ми сьогодні є серед лідерів не лише в Україні,ай в числі найпрогресивніших європейських міст», - наголосив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

  В.о голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa Дмитро Крепак підкреслив, що його компанія пишається приєднанням до проекту Житомирської міської ради «Електронний квиток» та тим, що допомогли доповнити систему оплати проїзду прийомом безконтактних банківських карт.

  «Це дозволить не тільки модернізувати транспортну інфраструктуру Житомира і зробити поїздки більш комфортними для жителів і гостей міста, а й сприятиме збільшенню частки безконтактних платежів в країні. Крім того, однією з основних переваг безконтактних платежів є швидкість здійснення транзакції, що також важливо для транспортної сфери з великим пасажиропотоком», - сказав Дмитро Керпак.

  Нагадаємо, що «ПриватБанк» став першим банком, який відгукнувся надати свій майданчик для впровадження безготівкового розрахунку. У подальшому до програми «Електронного квитка» у Житомирі долучаться і інші банки.

  «ПриватБанк із задоволенням й ентузіазмом долучився до транспортного проекту міста й Visa з безконтактними оплатами у Житомирі. Ми, як інноваційний банк, просто не маємо права стояти осторонь під час впровадження технологій, які полегшують життя українцям. ПриватБанк виступив банком-екваєром у проекті. Тобто місто закупило обладнання, у свою чергу ПриватБанк забезпечить можливість оплати картками будь-якого банку на обладнанні міста. При цьому, звісно ж, і клієнти ПриватБанку, які оформлять картки із безконтактною оплатою з платіжною системою Visa, можуть користуватись новою технологією оплати у транспорті Житомира», - повідомив журналістам Вадим Хиля, директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку.

У міському електротранспорті також можна оплачувати проїзд безконтактними пластиковими картами, які продаються у пунктах продажу ТТУ.

Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 05/09/2017

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework