На Житомирщині жителі села Рижани протестували проти будівництва заправки

  3 вересня у Хорошівському районі близько 20 жителів села Рижани протестували та зібрали 500 підписів проти будівництва заправки у центрі села.

   Місцева жителька та учасниця протесту Людмила Дурицька у коментарі Суспільному розповіла, що будівництво власник земельної ділянки розпочав біля дитячого майданчику і річки:

  "Люди нічого не знали, нас ніхто не повідомив. Думали, що ми нічого не будемо оскаржувати, не будемо бунтувати, але в нас тут поруч річка, житлові будинки, дитячий майданчик, церква. На це будівництво немає жодного документу".

  Учасник протесту Сергій Сіваченко каже, що земельну ділянку виділили Ігорю Данильчуку для ведення особистого селянського господарства, а не для будівництва заправки:

  "Будівництво заправки розпочалося ще в лютому. Коли роботи перейшли до більш серйозного етапу, місцеві жителі почали звертатися до органів влади. Люди прибули на містобудівну раду і головний архітектор області, почувши аргументи людей, сказав, що ми своє погодження на це будівництво на даний момент не дамо".

  За словами старости села Лідії Вербило, вона не знає, що відбувається на цій ділянці і хто веде будівництво:

  "У виділенні ділянки і у зміні її цільового призначення я участі не брала".

На Житомирщині жителі села Рижани протестували проти будівництва заправки  За словами жительки Ольги Литвинчук, люди не проти будівництва заправки, але не в центрі села:

  "Ми не проти заправки, хай би вона була, але не в центрі села. Давайте за межами села, поблизу льонозаводу є місце".

  Ще один протестувальник Олександр Сидоренко каже, що жителі села зібрали проти будівництва АЗС в центрі пів тисячі підписів:

  "Ми зібрали більше 500 підписів жителів села і всіх навколишніх сіл. Люди висловили свою думку – вони проти будівництва у центрі".

  Цільове призначення ділянки не змінювали – вона призначена для ведення особистого селянського господарства, говорить заступник селищного голови Хорошівської селищної ради Сергій Засімчук. За його словами, будь-яке будівництво заправки на цій ділянці є незаконним:

  "Земельну ділянку виділяли для ведення особистого селянського господарства, після чого власник звернувся до селищної ради, щоб йому надали дозвіл для розроблення детального плану території, на підставі якого він зможе зробити зміну цільового призначення. Розроблений проєкт розглядали на містобудівній раді, де було зазначено перелік недоліків, які треба усунути. На сьогоднішній день ці недоліки не були усунуті, і на містобудівній раді проєкт не розглядали. Тому говорити про будівництво АЗС немає підстав, бо цільове призначення землі не було змінено".

  Кореспонденти Суспільного телефоном зв’язалися із Ігорем Данильчуком – власником земельної ділянки, на якій тривають будівельні роботи. Чоловік розповів, що будова триває законно, даний об’єкт він споруджує для користі місцевих жителів, адже заправки в селі немає, а від її роботи поповнюватиметься бюджет громади.

 

Автор: Володимир Шолдрук

Камера: Віктор Підвисоцький

 Новини Житомира

 

 
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework