​До кінця року «електронні журнали» можуть з’явитися в усіх школах Житомира, поки таких - 9

  Усі житомирські школи до кінця 2020 року можуть перейти на електронний документообіг, використовуючи українську платформу «Єдина школа». Про це розповіли під час презентації платформи для керівників місцевих закладів освіти.

   Для дітей та батьків - це електронний щоденник з розкладом, оцінками та домашнім завданням, для викладачів та адміністрації шкіл - електронний журнал, - розповідає zhitomir.info.

  Минулого 2019 року дев’ять шкіл Житомира (ЖЕЛ №24, гімназія №3, міський колегіум, ЗОШ №15, ЗОШ №5, ЗОШ №7, ліцей №25, ЗОШ №26, ЗОШ №6) підключились до платформи «Єдина школа. Перший семестр заклади використовували платформу безкоштовно у тестовому режимі та навчали викладачів, а у другому півріччі - працювали повноцінно, послуги оплачувала міська влада.

  «Зараз працює 9 шкіл, але ми плануємо до Нового року, щоб працювали всі школи, адже це необхідно в рамках того, що у нас складні умови - карантин. Це дає більше можливостей для комунікації, ведення обліку. Всі закордонні аналоги зберігають наші українські персональні дані, дані наших громадян за кордоном і який їх подальший шлях - нікому невідомо. Ми ж зберігаємо на території України, захищено сертифікатом КСЗІ. Ми відповідальні за це і несемо відповідальність, як перед законом, так і перед громадянами. Ціна самого проєкту 280 гривень з одного учня на рік, однак на прохання міського голови, за домовленістю за обговореннями та ситуацією в країні, ми зробили 50% знижку, тобто це половина вартості - 140 гривень», - розповідає керівник проєкту «Єдина школа» Олексій Кошевець.

  Серед шкіл, які підключились минулої осені до «Єдиної школи» - ЗОШ № 7. Зараз адміністрація закладу ще налаштовує систему: додає нові класи, формує розклад, списки, паралельно навчає нових викладачів, а запрацювати все має з наступного тижня.

  Директор школи Михайло Чемерис додає: зараз викладачі все ще мають заповнювати і паперові журнали, проте електронний варіант все одно полегшує роботу.

  «Для адміністрації це доволі великий розділ статистики по успішності, відвідуванню учнів, можливості коригування розкладу, виставленню замін вчителю. При чому всі ці коригування відображаються на сторінках вчителя і це позбавляє адміністрацію повідомляти окремо кожному, куди він має йти і який урок заміняти. Для батьків та учнів це є мобільний додаток, який ми називаємо «електронний щоденник», завдяки якому батьки отримують інформацію про оцінки своєї дитини, домашнє завдання, є функція особистих повідомлень від класного керівника, від вчителя, є можливість створити чат серед батьків класу. Зараз це пілотний проєкт і для батьків він зараз безкоштовний, до кінця цього року. Як директор, я дізнаються інформацію від батьків і є батьки, які оцінили цей додаток і згодні платити за користування цим додатком», - ділиться директор ЗОШ № 7 імені В.В. Бражевського Михайло Чемерис.

  Наразі Міністерство освіти і науки рекомендувало платформу «Єдина школа», аби покращити освітній процес. На сайті МОН зокрема зазначають, що платформа забезпечує захист інформації та персональних даних, відповідає всім вимогам законодавства, має безперервну технічну підтримку та досить проста у використанні.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework