Перша міська лікарня отримала сучасний апарат ШВЛ

  «Відсьогодні рятувати дитячі життя стане легше! Лікарня отримала надсучасний апарат штучної вентиляції легень для новонароджених та дітей Leoni plus (виробництва Німеччини). На цей час це єдиний апарат відповідного зразка в області», - зауважила заступник міського голови Марія Місюрова.

  Апарат будуть використовувати у відділенні неонатології для виходжування немовлят, які народились з критично малою вагою або з іншими патологічними станами, що потребують застосування штучної вентиляції легень.

  «Вінвтілив у собі останні досягнення науки та сучасні технічні інновації, дозволяє забезпечувати безпечну та м'яку вентиляцію, спеціально розроблений для здійснення тривалої дихальної підтримки у недоношених новонароджених», - зазначив директор КП «Лікарня № 1» Житомирської міської ради Володимир Мордюк.

  Закупівля стала можливою коштом цільової субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року N 891-р). Закупівля апарату проводилась згідно з Порядком проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 225 (зі змінами).

Пресслужба міської ради

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework