Житомирський фермер висадив 450 га лохини

  18 вересня, у Житомирській області перебуває з робочою поїздкою заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький. 

   Програмою поїздки, зокрема передбачено ознайомлення з діяльністю кількох агропідприємств Житомирщини, які експортують свою продукцію в країни СНД та Європи, - повідомляє пресслужба ОДА.

  Так, Тарас Висоцький та перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко відвідали одного з найбільших виробників та постачальників свіжих ягід в країни СНД та Європи – ТОВ «БЕТЕК».

  Компанія заснована в 2010 році. Основним напрямком виробництва є вирощування лохини садової.

  «Ми горді тим, що плантації лохини садової на підприємстві «БЕТЕК» є найбільшими в Україні та одними з найбільших у Європі», – сказав Володимир Федоренко.

  Як розповів директор підприємства Віктор Фарафонов, пакувальний цех на 3 600 м2 призначений для обробки понад 3000 тонн ягід у сезон, має сучасні технологічні лінії, величезну площу для сортування та пакування плодів, сучасні камери швидкого охолодження та сховища для кращого зберігання продукту. У цей час в господарстві нараховується 450 га лохини, з яких 320 га плодоносної (у 2020 році посаджено 130 га).«Для отримання гарного врожаю визначальним є підбір сортів та проведення правильної обрізки», – розповів Віктор Фарафонов.

5 5 768x576

  Заступник Міністра оцінив масштабність підприємства, ефективність управління виробничим процесом та, бузумовно, високу конкурентоспроможність компанії.

  Головним пріоритетом підприємства є висока якість продукції. Господарство використовує та додержується всіх сучасних технологій вирощування, збирання, сортування, пакування та зберігання продукції і, як результат, клієнти одержують продукцію найвищої якості.

  Також у рамках робочої поїздки Тарас Висоцький планує сьогодні відвідати відомих далеко за межами України виробників сертифікованої органічної продукції, зокрема ПП «Галекс-Агро» та ТОВ «Органік Мілк» у Баранівському районі.

  Довідково. На підприємстві ТОВ «БЕТЕК» вирощуються такі сорти лохини, як Duke, Bluegold, Bluecrop, Chandler, Liberty, Elliott та Aurora. Для того, щоб вирощувати ягоди високої якості, підбираються рослини з відмінним генетичним складом. Різноманіття вирощуваних сортів дозволяє розширити період плодоношення від кінця червня до початку жовтня.

  Для забезпечення плантацій необхідною кількістю вологи в господарстві є система крапельного зрошення. Використовуються сучасні технології, щоб захистити  плантації від граду, дощу та заморозків.

  Кожен етап виробничого процесу підтримується спеціалізованими агрономами та новітнім обладнанням. Вирощування, збір, сортування та пакування лохини належним чином в упаковки та зберігання в сучасних холодильних камерах суворо контролюються та відповідають стандартам якості, які задовольняють потреби найвимогливіших ринків. Суворо контролюється весь виробничий процес від отримання урожаю до поставки готової продукції клієнтам.

 Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework