В Житомирській ОДА тихенько провели конкурс й призначили начальника управління освіти і науки

В Житомирській ОДА тихенько провели конкурс й призначили начальника управління освіти і науки

  На посаду начальника управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації призначена Людмила Колесник.

  Інформація про нового керівника є в розділі «Структурні підрозділи» на сайті ОДА, але офіційного повідомлення ні про оголошення конкурсу, ні про претендентів та переможців на офіційному сайті знайти не вдалося, - розповідає zhitomir.info.

  Натомість на «Порталі вакансій» державної служби ще 31 липня було розміщене оголошення про конкурс на вакантну посаду начальника управління освіти і науки, прийом документів завершувався 7 серпня 2020 року, інформація про закриття вакансії була оприлюднена 22 вересня 2020 року.

  На сайті управління освіти і науки ОДА станом на ранок 29 вересня інформація про нового керівника відсутня, але 28 вересня Людмила Колесник вже як начальник управління коментувала закупівлю 16 шкільних автобусів.

Скріншот з відео на сайті ОДА

  До призначення на посаду начальника управління ОДА Людмила Колесник працювала заступником голови Семенівської сільської ради Бердичівського району, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради. В декларації за 2019 рік зазначено, що Людмила Колесник проживає в Бердичеві, де з 2002 року має житловий будинок площею 105,6 кв.м. З травня 2011 року в неї є земельна ділянка площею 2000 кв.м в селі Скраглівка Бердичівського району. Людмила Колесник має два автомобілі – ВАЗ-21053 1991 р.в. та Skoda Rapid 2013 р.в.

  За минулий рік декларантка отримала в Семенівській сільраді 263 тис. 828 грн зарплати, також подружжя отримувало пенсію: Людмила Колесник – 22 тис. 666 грн, її чоловік – 41 тис. 503 грн.

  Колесник з серпня 2013 року виплачує кредит в Приватбанку, загальна сума якого – 133 тис. 950 грн. Дата отримання кредиту сходиться з датою придбання автомобіля Skoda Rapid.

 Новини Житомира

 

Последнее изменение Вторник, 06/10/2020

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework