Колишня начальниця управління культури Житомирської ОДА програла суд за поновлення на посаді

Колишня начальниця управління культури Житомирської ОДА програла суд за поновлення на посаді

  Суд відмовив у задоволенні позову колишньої начальниці управління культури та туризму Тетяни Парфентієвої до Житомирської облдержадміністрації щодо визнання протиправним та скасування розпорядження голови ОДА від 27.01.2020 року № 11-к, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

   Відповідне рішення Житомирського окружного адміністративного суду було ухвалене 17 вересня 2020 року й оприлюднене 1 жовтня, - розповідає zhitomir.info.

  «Судом встановлено та не заперечується сторонами, що скорочення посади начальника управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації було зумовлено упорядкуванням структури обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження Відповідача від 26.09.2019року №337 щодо ліквідації управління культури та туризму шляхом приєднання його та управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту до новоствореного департаменту культури, молоді і спорту. Правомірність вказаного розпорядження Відповідача Позивачем не оскаржується, а тому таке розпорядження відповідно до вимог ст.9 КАС України не є предметом судового розгляду в межах даної адміністративної справи. Суть спору між сторонами в даній справі зведена виключно до дотримання трудових прав Позивача в результаті такого звільнення», - йдеться у матеріалах суду.

  Водночас Тетяні Парфентієвій пропонувалися посади в новоствореному департаменті, але вони були не вище заступника начальника управління новоствореного департаменту. Вона відмовилася, вважаючи, що Житомирська ОДА повинна була запропонувати «виключно рівнозначні вакантні посади відносилися до категорії "Б" посад державної служби». Суд визнав такі вимоги безпідставними і такими, що не ґрунтуються на вимогах чинного законодавства.

  Житомирський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову Тетяни Парфентієвої до Житомирської обласної державної адміністрації «в повному обсязі». Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. Рішення суду може бути оскаржене до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів.

  Нагадаємо, після звільнення Тетяна Парфентієва стала на облік у центрі зайнятості. Зарплата начальниці управління культури та туризму ОДА за 2019 рік становила 500 тис. 704 грн, з 1 по 27 січня поточного року вона отримала 3 тис. 305 грн зарплати та 25 тис. 057 грн виплат від фонду соціального страхування за перебування на лікарняному. Ухвалою від 13 березня 2020 року суд прийняв позовну заяву Тетяни Парфентієвої до розгляду та відкрив провадження в адміністративній справі про поновлення на посаді.

Новини Житомира

 

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework