У Житомирі батьки учнів виступили проти облаштування у школі виборчої дільниці
![У Житомирі батьки учнів виступили проти облаштування у школі виборчої дільниці](/media/k2/items/cache/5ba2f827755584ed50c1bf9dde013b9d_L.jpg)
Батьки учнів, котрі навчаються у школі №5, виступили проти облаштування у цьому навчальному закладі виборчої дільниці – не хочуть, аби діти знову навчалися дистанційно.
Про це кореспондентам Суспільного розповіла мама двох школярів – першачка та другокласника – Анна Нікуляк. За її словами, через задіяння школи під виборчу дільницю діти у цей період знову муситимуть вчитися дистанційно:
"Наші діти і так не навчаються в нормальному режимі. Старший мій зараз навчається через день. Це не навчання, а тут ще і залишити їх на дистанційне? Тобто, я, як мама, не маю права зайти до школи, а як вибори, то всі мають право зайти. Я не можу бути впевнена, що після цих виборів буде проведена достатня дезінфекція. У нас є дуже багато установ, які мають велику територію, той самий кінотеатр "Жовтень". Чому саме садочки, чому саме школи? Тим паче в такий складний час, в карантин? Можна, наприклад, намети поставити. У нас є багато приміщень "безхозних", де можна проводити вибори".
![У Житомирі батьки учнів виступили проти облаштування у школі виборчої дільниці У Житомирі батьки учнів виступили проти облаштування у школі виборчої дільниці](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/f834658bca6c5c36.jpg)
"Вибори відмінити ми не можемо. Для безпеки дітей це навчання буде дистанційне. Тому що саме в ці дні на виборчі дільниці приходитиме велика кількість людей, які дізнаватимуться, чи є вони в списках, будуть питання і по кандидатах в депутати. Саме з цієї причини на 2 дні раніше школи переходять на дистанційне навчання, щоб убезпечити дітей. І навіть в понеділок, 26 жовтня, щоб ми змогли продезінфікувати, привести приміщення в порядок, школи будуть робити повне генеральне прибирання, для того, щоб зробити школу безпечною для дітей та працівників".
![У Житомирі батьки учнів виступили проти облаштування у школі виборчої дільниці У Житомирі батьки учнів виступили проти облаштування у школі виборчої дільниці](https://d2bivpxs8ong2u.cloudfront.net/images/resize/952x1.78/2cfe6834aa772eac.jpg)
Авторка: Дар'я Самаріна
Камера: Ігор Грач