Корпус дитячої лікарні передадуть в оренду для госпіталізації хворих на COVID-19
![Корпус дитячої лікарні передадуть в оренду для госпіталізації хворих на COVID-19](/media/k2/items/cache/4d2f7d9e9ad30bebc7dcff45dd254c96_L.jpg)
Виконком погодив передачу в оренду корпусу дитячої лікарні для збільшення ліжкового фонду та госпіталізації хворих на COVID-19.
Мова про оренду Лікарнею №2 корпусу дитячої лікарні для госпіталізації хворих на коронавірус пацієнтів. Вся допомога дитячому населенню буде надаватися в повному обсязі, повідомила в.о. начальника управління охорони здоров’я Ірина Шкап. Вона запевнила, перехресних потоків пацієнтів не буде. Деталі - у сюжеті телеканалу СК1.
Tags:
Опубликовано в: СУСПІЛЬСТВО
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии